Najpiękniejszy domek na wynajem

Jeżeli szukasz miejsca, w którym wypoczniesz, zdecyduj się na nasz domek!

Łazienka na piętrze

Domek nad jeziorem posiada dwie łazienki, a to wszystko ze względu na to, by dać każdemu Klientowi to, czego pragnie, czyli szybki prysznic albo odpoczynek w wannie. Ze względu na to, że są dwie, zdecydowaliśmy się na zastosowanie w nich oddzielnych stylów.

Opis wnętrzaStyropianowe-listwy-sufitowe

Łazienka na piętrze jest wykończona w stylu skandynawskim. Pomimo drewnianych akcentów wszystko inne wokół jest bielutkie! Dzięki temu powstał nowoczesny styl, który jest obecnie najczęściej wybierany, czyli japandi. Wykorzystanie w takim stylu drewnianych akcentów, sprawia, że zyskujemy przepiękną łazienkę. Wykorzystaliśmy do wykończenia sufitów styropianowe listwy sufitowe. Dzięki temu łazienka zyskała na oryginalności. Te delikatne dekory, mogą zdziałać cuda w każdym pomieszczeniu. Styropianowe listwy sufitowe, ozdabiają również przestrzeń wokół lustra i nad wanną. Każdy, kto zdecyduje się na ich wykorzystanie, może liczyć na prawdziwe aranżacje nawet w łazienkach.

Łazienka w styropianowych listwach

 

Najważniejszym elementem, w łazience jest ogromna wanna. To właśnie tutaj możecie sobie pozwolić na odpoczynek po upalnych dniach. Dzięki temu, że łazienka posiada klimatyzację, będzie można się w niej odprężyć. Styropianowe listwy sufitowe dzięki temu można przemalować ich kolor, pięknie się sprawdzą w każdym wnętrzu.

Miejsce na przechowywanie

Dzięki temu, że łazienka ma dużą powierzchnię, znajduje się w niej dużo miejsca na przechowywanie. Jeżeli lubisz kosmetyki będzie, można je gdzie pochować.

 

W razie jakichkolwiek zapraszamy do kontaktu.

© Copyright 2025 Mobirise - All Rights Reserved