Najpiękniejszy domek na wynajem

Jeżeli szukasz miejsca, w którym wypoczniesz, zdecyduj się na nasz domek!

Pilastry

Drzwi wejściowe i jego dekoracje to wizytówka całego domu. To jeden z pierwszych miejsc, na które zwraca się szczególną uwagę, jeszcze zanim wejdzie się do domu. Dlatego tak ważne jest, aby zaaranżować odpowiednio nie tylko wnętrze, ale również zewnętrzną część domu. Jest to możliwe dzięki dodatkom boni i pilastrów.

Pilastry wykorzystaliśmy przy budowie naszego domku i jest to nasz znak rozpoznawczy! Elegancki, estetyczny i minimalistyczny dodatek, dzięki któremu dodamy ciekawego wykończenia w każdym budynku.

Gdzie wykorzystuje się pilastry?

Pilastry są elementem architektonicznym, który występuje w formie płaskiej kolumny, zamontowanej na ścianie, najczęściej przy drzwiach. Pilastry wyróżniają się swoją uniwersalnością, ponieważ idealnie sprawdzą się niemal w każdym stylu.

Pilastry

Pilastry, które posiadają ciekawsze i "większe" zdobienia, idealnie sprawdzą się w klasycznym i eleganckim domu, a dodatkowo podkreślą jej walory stylu Twojego domu.

Gładkie i proste pilastry rewelacyjnie odnajdą się w minimalistycznym stylu i bardziej nowowczesnym. To zdecydowanie wielki mit, że pilastry pasują tylko do domów w stylu dworkowym. Na rynku można odnaleźć wiele rodzajów pilastrów, dzięki czemu z łatwością można dobrać je do swojego domu.

Jakie pilastry wybrać?

Styropianowe pilastry odpowiadają coraz większej liczbie osób, mimo poprzednich uprzedzeń. Są one wyjątkowo trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju zagrożenia, jak na przykład deszcz czy wysokie temperatury.

Styropianowe pilastry są wyjątkowo proste w montażu, dlatego nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami związanymi z ekipą montażową. Będziesz w stanie sam udekorować swój dom!

 

W razie jakichkolwiek zapraszamy do kontaktu.

© Copyright 2025 Mobirise - All Rights Reserved