Najpiękniejszy domek na wynajem

Jeżeli szukasz miejsca, w którym wypoczniesz, zdecyduj się na nasz domek!

Przestrzeń kuchenna

Chyba najlepiej jest nazwać to pomieszczenie po prostu kuchennym, a nie kuchnią. Ze względu na bardzo "ubogi" wystrój, na pewno nie możecie pozwolić sobie na gotowanie bigosu czy flaków. Nasz domek nad jeziorem, jest miejscem, który ma być wypoczynkiem. Dlatego w kuchni znajdziecie jedynie podstawowe narzędzia kuchenne, którymi oczywiście zrobicie obiad, ale bez zbędnych przedmiotów.

Styropianowe-listwy

 

Opis pomieszczenia

Oczywiście się nie wystraszcie! Kuchnia posiada wszystko to, co powinna mieć. Chodzi o to, że nie przypomina nowoczesnych pomieszczeń, z jakimi mamy obecnie do czynienia. Jest bardzo rustykalna i składa się z wielu różnych drewnianych części. Przez to przyciąga wzrok każdego, kto chce z niej skorzystać. Pomimo jej małej powierzchni, stanie się na pewno miejscem wielu ważnych rozmów i spotkań rodzinnych. Delikatne pastelowe fronty w połączeniu z drewnianą podłogą nadają charakteru pomieszczeniu. Przepiękna mała wyspa, położona na środku jest wyjątkowym miejscem do przygotowywania obiadów.

 

Sztukateria w kuchniKuchnia rustykalna

Meble kuchenne wokół są zaznaczone styropianowymi listami, przez co wyglądają unikatowo i pięknie. Jak wiemy dość często, zdarzają się pewne szczeliny, które ciężko jest zakryć, dlatego styropianowe listwy sprawdzą się w tym świetnie.

Ważną kwestię pełnią dekoracje ścienne, na których możemy zobaczyć wiele wiszących kwiatów i obrazów. Ponadto każda, rodzina przywiesza na tę ścianę, jak delikatne ozdoby, które je opisują. Najczęściej są to breloczki opisujące miejsce, z jakiego pochodzą. Ściany zawierają pewne podziały, które zostały wyznaczone przez styropianowe listwy.

Warto również wspomnieć o ogromnym stole na granicy kuchni z salonem. Przepiękny drewniany gigant, pomieści wiele osób i jest świetnym miejscem na imprezy, Każde krzesło przy stole jest inne, aby podkreślić wygląd pomieszczeń.

W razie jakichkolwiek zapraszamy do kontaktu.

© Copyright 2025 Mobirise - All Rights Reserved