Najpiękniejszy domek na wynajem

Jeżeli szukasz miejsca, w którym wypoczniesz, zdecyduj się na nasz domek!

Przestrzenny salon

Salon w domku nad jeziorem jest najpiękniejszym pomieszczeniem. Dzięki temu, że jedna ściana od strony jeziora, jest cała oszklona, można liczyć na przepiękne widoki o każdej porze roku. Tutaj zdecydowaliśmy się na nie stosowanie w nim zasłon ani firan, ponieważ zniszczyłyby cały rozciągający się krajobraz.

Wygląd wnętrzaListwa styropianowa sufitowa

Salon w domku posiada dwie przepiękne białe kanapy w kształcie narożników. W ten sposób macie pewność, że każdy się w nim zmieści na rodzinnych spotkaniach. Dzięki temu, że ściany są wykończone drewnianymi deskami idealnie, przenika z drewnianymi sufitem w kuchni. Listwa styropianowa sufitowa zamontowana pomiędzy ścianą a sufitem, pełnie wiele ważnych funkcji. Oprócz zakrycia mankamentów ściany przepięknie ozdobią całą przestrzeń. Listwa styropianowa sufitowa należy do jednych z najczęściej wybieranych dekorów, dlatego jej zastosowanie w pomieszczeniu sprawią, że wnętrze stanie się przepięknie udekorowane.

Warto również dodać, że salon ma przepiękny kominek, który ogrzeje podczas zimy. Listwa styropianowa sufitowa, jest również wykorzystana wokół kominka, przez co komponuje się idealnie z pozostałymi elementami we wnętrzu.

Listwa styropianowa sufitowa

Sposób na salon

Salon to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Przez ten fakt, zdecydowaliśmy się nie instalować w nim przepiękne oświetlenie, dzięki któremu, będzie, mogli doświetlić miejsca, które na to zasługują. Na przykład na ścianie występuje obraz z XIX wieków, dlatego warto, jest, go wyeksponować, aby dopełnić jego wygląd.

 

 

W razie jakichkolwiek zapraszamy do kontaktu.

© Copyright 2025 Mobirise - All Rights Reserved