Najpiękniejszy domek na wynajem

Jeżeli szukasz miejsca, w którym wypoczniesz, zdecyduj się na nasz domek!

Sypialnia nr.1

Drewniany domek nad jeziorem, wcale nie należy do najmniejszych. W swojej ofercie ma do dyspozycji 2 sypialnie, po to, by przyjąć w swoich szeregach nawet dwie rodziny. W innym przypadku, po prostu możecie sobie wybrać, pomieszczenie,  które chcecie zarezerwować. Pierwsza sypialnia ma ogromne okna od strony przepięknego jeziora. To doskonała propozycja dla każdego, kto kocha budzić się dość wcześnie i podziwiać otaczające domek widoki. Pierwsza sypialnia, położona jest na drugim piętrze i posiada również balkon. Dzięki temu, w sezonie letnim, możecie go wykorzystywać do spotkań rodzinnych.

Opis pomieszczeniaListwa sufitowa

Sypialnia to miejsce, w którym pragniemy wypocząć od codziennych trudności. Dlatego, w pierwszej kolejności zdecydowaliśmy się na zastosowanie w niej przepiękne, bordowe zasłony, przez które nie tak łatwo przenikają promienie słoneczne. Wiemy, jak ważne dla wielu osób jest totalny odpoczynek na łonie natury, dlatego zdecydowaliśmy się na taki krok. Kolejną kwestią jest dekoracja ścian, i wykorzystanie w nich sztukaterii. Pierwszym przykładem, jest listwa sufitowa. To ona pełni główną role w naszej pierwszej sypialni. Dzięki temu, że są to dekory uniwersalne, przepięknie wtopiły się w biel ścian, ale to nie wszystko. Listwa sufitowa została zastosowana, obok drewnianych belek, które zainstalowane są wzdłuż sufitu. Taka konstrukcja stworzyła, niewiarygodnie unikatowy wygląd sypialni, w której możecie nie tylko pozwolić sobie na odpoczynek, ale również relaks w stylowym otoczeniu.

Sypialnia-listwa-sufitowaKącik do czytania

Kolejną kwestią jest kącik przeznaczony do czytania. Znajduje się on obok gablotki książkowej, w której znaleźć można wiele cennych książek pochodzących z różnych epok. To prawdziwa uczta dla każdego, kto kocha literaturę brytyjską i szekspirowskie dramaty. Oprócz tego znajdziecie wiele współczesnych pozycji.

Jak widzicie sypialnia  nr.1 jest przeznaczona jest do prawdziwych pasjonatów odpoczynku miejsc do tego przeznaczonych. Brak zbędnych produktów to prawdziwa rozkosz. Warto również dodać, że w naszych domku nie znajdziesz dostępu do Wi-Fi.

W razie jakichkolwiek zapraszamy do kontaktu.

© Copyright 2025 Mobirise - All Rights Reserved