Najpiękniejszy domek na wynajem

Jeżeli szukasz miejsca, w którym wypoczniesz, zdecyduj się na nasz domek!

Sypialnia nr 2

Maskownica do karnisza

Choć sypialnia nr 1 jest bardzo delikatna, jeżeli chodzi o dekoracje to w drugiej możemy liczyć na nieco więcej "udziwnień". Tutaj mamy do czynienia z kolorowymi dekoracjami w postaci sztukaterii. Oprócz ściennej, mamy do czynienia z maskownicami do karnisza, które zakryją stare karnisze czy szyny. To dość częsty problem, jeżeli mamy do czynienia ze starymi wnętrzami, a tym bardziej drewnianymi nieruchomościami. Maskownica do karnisza dopełnia wygląd wnętrz, przez co pomieszczenie wydaje się bardzo wysokie.

 

Opis pomieszczeniaSypialnia

Sypialnia numer 2 jest świetnym pomieszczeniem, dla osób, które kochają nieproste rozwiązania. Zostały w niej zastosowane kolory różu bieli i granatu. Do tego ogromna szafa w tych kolorach jest dekorem, który najbardziej wrzuca się w oczy. Przepiękne białe, delikatne firany, sprawiają, że widzimy zieleń lasu rozciągająca się przez okno. Sypialnia numer 2 położona jest na parterze, ale posiada dzięki temu przepiękny taras, który może stać się miejscem codziennego picia rannej kawy.

W tym pomieszczeniu możliwe jest wprowadzanie małego łóżeczka dziecięcego w razie takiej potrzeby. Ponadto w tym pomieszczeniu może bez żadnego problemu przebywać pies.

Warto również dodać, że w sypialni tej znajdziecie damską toaletkę, przy której można w spokoju przeprowadzić kobiece sprawy.

Jak widzicie, to pomieszczenie różni się diametralnie od pierwszego. A to wszystko dlatego, że z naszego domu korzysta wiele Klientów o różnorodnych gustach i upodobaniach.

 

W razie jakichkolwiek zapraszamy do kontaktu.

© Copyright 2025 Mobirise - All Rights Reserved